Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN
VVS IR SPECIALIZUOTI SPRENDIMAI

SUSISIEKITE

SU MUMIS

NAUJAUSI

DARBAI

VIENINTELIS BŪDAS

IŠLIKTI KONKURENCINGOJE RINKOJE

Tai gaminti produktą ar teikti paslaugą greičiau, kokybiškiau ir patraukliau. Tai galite padaryti optimizavę savo verslo procesus ir „įdarbinę" informacines technologijas.Verslas tapo sudėtingas ir konkurencingas, todėl dauguma standartinių sprendimų įmonėms nebetinka. Daugumos kompanijų darbo specifika reikalauja unikalių sprendimų arba standartinės programinės įrangos adaptavimo paslaugų. 

TEIKIAME SPECIALIZUOTAS PROGRAMINĖS

ĮRANGOS KŪRIMO PASLAUGAS:

+ Klientų valdymo sistemos kūrimas (CRM) ir adaptavimas.

+ Intranet sistemų kūrimas.

+ Apskaitos sistemų kūrimas.

+ Klientų aptarnavimo valdymo sistemų kūrimas.

+ Projektų valdymo sistemų kūrimas.

+ Dokumentų valdymo sistemų kūrimas.

+ Transporto priemonių ir reisų apskaitos sistemų kūrimas.

+ Kitų specializuotų uždavinių programinės įrangos kūrimas.

NAUJAUSI

DARBAI

VVS IR SPECIALIZUOTI SPRENDIMAI