Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN
MOBILIOS APLIKACIJOS

SUSISIEKITE

SU MUMIS

NAUJAUSI

DARBAI

MOBILIŲ APLIKACIJŲ KŪRIMAS

ANDROID IR IOS OPERACINĖMS SISTEMOMS.

Vis labiau augantis išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojų skaičius, įtakoja didėjantį programėlių, skirtų šiems įrenginiams, poreikį. Taip pat, tokių programėlių kaip Uber, Spotify, Messanger, WhatsApp ar Yelp sėkmė, įkvepia ir kitus pasinaudoti išmaniųjų programėlių teikiamais privalumais.

Mobiliosios aplikacijos yra ne tik dar vienas būdas pasiekti klientus, bet taip pat, tai yra galimybė verslui gauti bei valdyti informaciją, susijusią su įmonės duomenimis, būtent tada, kada reikia.

ATLIEKAME ŠIUOS MOBILŲJŲ

APLIKACIJŲ KŪRIMO DARBUS:

+ Analizė ir tikslų nustatymas.

+ Aplikacijos struktūros ir navigacijos projektavimo darbai.

+ Aplikacijos dizaino sukūrimas.

+ Aplikacijos programavimo darbai.

+ "Server side" programavimo darbai.

+ Palaikymas ir tobulinimo darbai.