Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN
INTERNETO SVETAINĖS

SUSISIEKITE

SU MUMIS

NAUJAUSI

DARBAI

VIENINTELIS BŪDAS

IŠLIKTI KONKURENCINGOJE RINKOJE

Interneto svetainė – ne tik Jūsų vizitinė kortelė internete, tai yra informacijos kanalas, kurį Jūs privalote išnaudoti. Nepamirškite, kad tai ne tik paprasčiausia, greičiausia, bet ir pigiausia priemonė pasiekti potencialius klientus. Nuo veiklos pradžios ZET technologijos jau sukūrė daugiau kaip 500 įvairaus sudėtingumo interneto svetainių, todėl padėsime susikurti efektyvią interneto svetainę ir Jums.

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMO PROCESAS

SUSIDEDA IŠ ŠIŲ ETAPŲ:

+ Analizė ir tikslų nustatymas.

+ Svetainės prototipo sukūrimas.

+ Interneto svetainės dizainas.

+ TVS įdiegimas į interneto svetainę.

+ Papildomų funkcijų programavimo darbai.

+ Turinio sukūrimas.

+ Turinio patalpinimas ir turinio dizaino darbai.

+ Interneto svetainės įkėlimas į serverį.

+ SEO - optimizavimas paieškos sistemoms.

+ Internetinės svetainės priežiūra ir palaikymas.