Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT

Vilma Electric

Interneto svetainė

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Prototipavimas

+ Dizainas

+ Programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

AB Vilma mažmeninės ir didmeninės prekybos padaliniui buvo sukurta interneto svetainė, kuri reprezentuoja įmonę, pristato prekiaujamą produkciją ir pritraukia naujų klientų. Taip pat buvo sukurta galimybė klientams patiems pasiskaičiuoti namų kambario elektros instaliacijos kainą.
Projekto metu buvo sukurtas interaktyvus svetainės prototipas. Prototipo tikslas parodyti informacijos išdėstymą, navigaciją ir svetainės funkcionalumą.
Sukurta nauja svetainė leido pritraukti naujų klientų, taip pat esami klientai buvo patenkinti, nes lengviau galėjo surasti aktualią informaciją. Svetainė optimizuota paieškos sistemoms, pagal dauguma raktažodžių yra TOP 5 pozicijose.
Svetainėje suprogramuotas produktų katalogas. Produktai importuojami iš įmonės buhalterinės sistemos. Taip pat suprogramuota skaičiuoklė (pilnai administruojama), kuri leidžia pasiskaičiuoti bet kurio namų kambario elektros instaliacijos kainą, taip pat sugeneruojamas paskaičiavimų dokumentas.

Panaudotos technologijos: PHP, Flash, HTML, CSS, CMS MS turinio valdymo sistema.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums