Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

Tamo

Android/iOS mobili aplikacija

Atlikome šiuos darbus

+ Programavimas

+ Integracijos

+ Testavimas

+ Publikavimas

Sukurta TAMO dienyno aplikacija, kuri yra pritaikyta Android įrenginiams. Aplikacijoje atvaizduojamos tik tos funkcijos, kurios yra dažniausiai naudojamos vartotojų. Aplikacija yra daugiakalbė, taip pat yra galimybė sklandžiai keistis duomenimis su web aplikacija. Sukurtas įrankis vartotojams, kuris leidžia dar patogesniu būdu gauti visas naujienas ir stebėti informaciją.
TAMO aplikacijos dizainas yra sukurtas remiantis Google sukurtomis "Material" dizaino gairėmis.
Vien tik per pirmas tris savaites nuo aplikacijos pasirodymo Google Play, programėlę atsisiuntė daugiau negu 10 000 vartotojų.
 
Panaudotos technologijos: Android Studio, Java, JSON, HTTPS, REST API, SQLite, Google Analytics, Xcode 6.3, Objective-C, GIT, Parse, Fabric, base64, AES.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums
Android mobiliųjų aplikacijų kūrimas
Google Play Google Play
App Store App Store

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums