Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

Safein

ICO, MVP produktas

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Projektavimas

+ Logotipo sukūrimas

+ Dizainas

+ Aplikacijų programavimas

+ Backend programavimas

+ Įskiepio programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

Safein produktas yra skirtas vartotojo ID elektroninėje erdvėje saugumo užtikrinimui. Tikslas, kad vartotojas turėtų vieną prisijungimą ir pats kontroliuotų kokią informaciją nori perduoti trečiosioms šalims: elektroninėms parduotuvėms, lažybų portalams ar kitoms svetainėms kur reikalaujama prisijungimo. Tuo tarpu verslai gali būti užtikrinti, kad vartotojas yra identidikuotas teisingai ir jo informacija yra tikra.
 
Sukūrėme MVP produktą ir svetainę ICO pritraukimui.
 
Panaudotos technologijos: Android SDK, REST API, Java, Fabric Crashlytics, Google Analytics, Onfido API, Symfony, Wordpress, HTML5, CSS3, JavaScript, Objective-C.
 

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums