Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

RAPSAI

android/iOS mobili aplikacija

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Projektavimas

+ Dizainas

+ Aplikacijų programavimas

+ Skaičiuoklių programavimas

+ TVS programavimas

+ Testavimas 

+ Paleidimas

Sukurta RAPSAI aplikacija skirta augalininkystės srityje dirbantiems ūkininkams ir kitiems žemės ūkio specialistams. Aplikacija yra pritaikyta Android ir iOS įrenginiams.
Aplikacija pateikia 12 populiariausių žemės ūkio augalų auginimo technologijų realiu kalendoriniu laiku: pasėlių priežiūros darbai, skaičiuoklės ir aktualijos.
Aplikacija ūkininkams padeda apskaičiuoti augalo sėklos normą, pasėlio tankumą vegetacijai atsinaujinus bei prognozuojamą derlingumą. Taip pat informuoja, apie atitinkamu augimo laikotarpiu būtinus atlikti darbus.
 
Panaudotos technologijos: Android SDK, REST API, Java, Fabric Crashlytics, Google Analytics, meteo.lt API, openweather API, Google cloud messaging, Facebook SDK.
 

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums
Google Play Google Play
App Store App Store

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums