Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

Radio Centras

Facebook aplikacija

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Prototipavimas

+ Dizainas

+ Programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

Buvo sugalvota ir sukurta Facebook aplikacija, kuri yra susieta su muzika, nėra banali ir yra aktuali Radiocentro klausytojams. Projekto tikslas - pritraukti naujų Radiocentro Facebook puslapio vartotojų, bet ne bet kokių, o aktyvių ir iš tiesų mėgstančių Radiocentrą, todėl aplikacija nereikalavo būtinai tapti puslapio fanu.
Projekto metu sugalvota ir suprojektuota aplikacija, kurios esmė - atspėti dainą. Žaidėjai turi 60 sek., per kurias turi atspėti kuo daugiau dainų pavadinimų pagal skambančią melodiją. Visi, kurie surenka didesnį taškų skaičių negu 100 000 turi galimybę laimėti prizą. Prizas įteikiamas atsitiktiniu būdu.
Projekto metu buvo sukurta smagi, patraukli ir kitokia Facebook aplikacija, kurios Lietuvoje dar nebuvo. Per 8 žaidimo savaites išdalinti 3 000 Lt piniginių prizų, pritraukta naujų svetainės ir Facebook puslapio vartotojų. 

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums
Facebook aplikacija

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums