Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

OneFamily

Interneto svetainė

Atlikome šiuos darbus

+ Poreikio analizė

+ Prisitaikantis dizainas

+ Programavimas

+ Duomenų sinchronizacija

+ Testavimas

+ Paleidimas

Didžiausiam Baltijos šalyse vaikiškų prekių didmenininkui ir mažmenininkui „Kotryna“ buvo sukurtas lojalumo kortelės tinklalapis onefamily.lt.
Tinklalapyje vartotojas gali užregistruoti savo fizinę lojalumo kortelę ir prisijungęs prie savo paskyros peržiūrėti lojalumo kortelės specialius pasiūlymus. Specialiais pasiūlymais vartotojas galės pasinaudoti šiose parduotuvėse: Kind Zone, Baby City, Toy City, Cipollino, Kotryna, Žaislų planeta.
Panaudotos technologijos: Sphinx, mysql, cake php, CSS, HTML, JavaScript, Less.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums