Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

MEGA

Interneto svetainė

Atlikome šiuos darbus

+ Poreikio analizė

+ Prototipas

+ Prisitaikantis dizainas

+ Programavimas

+ Naujienaiškio sukūrimas

+ Turinio sukėlimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

Sparčiai besiplėčiančiam Kauno prekybos ir laisvalaikio centrui MEGA buvo sukurta internetinė svetainė, kurioje lankytojai lengvai gali rasti visą informaciją, susijusią su prekybos ir laisvalaikio centre vykstančiais renginiais, akcijomis, įsikūrusiomis parduotuvėmis bei pramogomis. Sukurtas prisitaikantis dizainas lankytojams suteikia galimybę patogiai naviguoti internetiniame puslapyje ne tik kompiuteriuose bet ir planšetėse ar mobiliuosiuose telefonuose. Taip pat, internetiniam puslapiui, pagal specialius poreikius, buvo pritaikyta „Sendy“ naujienlaiškių siuntimo sistema, leidžianti vienu metu išsiųsti naujienlaiškius dideliam kiekiui klientų.
 
Panaudotos technologijos: HTML, CSS (LESS preprocesorius), JavaScript, PHP (Symfony 2 karkasas), MySQL, pagal specialius poreikius pritaikyta „Sendy“ naujienlaiškių siuntimo sistema.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums