Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

MAXIMA

Interneto svetainė

Atlikome šiuos darbus

+ Techninės užduoties paruošimas

+ Duomenų bazės architektūra

+ TVS projektavimas

+ TVS modulių programavimas

+ Sistemų integracija

+ Dizaino adaptavimas

+ Tinklapio testavimo darbai

+ Tinklapio administravimas

Didžiausiam Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklui MAXIMA buvo sukurti unikalūs moduliai, kurių dėka puslapių valdymas tapo patogesnis, o jų atvaizdavimas - patrauklesnis klientams. Internetiniame puslapyje yra atliktas AČIŪ kortelės sujungimas su sistema, kuris leidžia vartotojui pasitikrinti esamą pinigų likutį bei peržiūrėti individualias akcijas. Taip pat yra atliktas tinkalpio pritaikymas latviams, estams bei bulgarams. Atsinaujinusi MAXIMA internetinė svetainė leidžia klientams patogiau naviguoti tinkalpyje bei leingviau rasti reikiamą informaciją.

Panaudotos technologijos: Yii framework, MySQL, Google maps, ISSUU, integracijos su kitomis sistemomis.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums