Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

Mano Verslas

Edukacinis verslo žaidimas

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Prototipavimas

+ Dizainas

+ Programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

Sukurtas per naršyklę pasiekiamas edukacinis verslo žaidimas, kuris yra patrauklus ir padeda suprasti verslo principus. Žaidimo principai ir algoritmai yra sukurti vadybos mokslo daktarų. Tikslas buvo sugalvoti ir tinkamai pateikti žaidimą, kad žaidimas būtų patrauklus ir jį būtų įdomu žaisti.
Bendradarbiaujant su akademine visuomene: dėstytojais ir studentais, buvo sukurtas žaidimo prototipas, kuris yra interaktyvus, paprastas naudoti ir patogus. Prototipo tikslas buvo surasti priimtiną žaidimo variantą, kurį būtų galima realizuoti.
Sukurtas inovatyvus ir patraukus edukacinis verslo žaidimas. Šiuo metu žaidimą mokymo tikslams naudoja daugiau nei 10 aukštųjų Lietuvos mokyklų, tarp jų ir Vilniaus universitetas, taip pat daugiau negu 20 mokyklų.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums