Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT

KTU

Kokybės vadybos sistema

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Prototipavimas

+ Dizainas

+ Programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

Buvo sukurtas kokybės vadybos sistemos portalas ir rodiklių sistema Kauno technologijos universitetui. Pagrindinė problema studentams ir akademiniam personalui yra ta, kad aktuali ir svarbiausia informacija yra įvairiose sistemose ir šaltiniuose, todėl labai komplikuota ją atnaujinti ir rasti. Projekto metu buvo išsikeltas tikslas - sukurti portalą, kur visa svarbiausia informacija, susijusi su studijomis, būtų vienoje vietoje, taip prisidedant prie universiteto studijų kokybės gerinimo.
Bendradarbiaujant su KTU studentų atstovybe ir administracija buvo sukurtas sistemos prototipas. Prototipo tikslas buvo parodyti siūlomą idėją ir priimti bendrą sprendimą.
Portale buvo suprogramuoti ir integruoti tokie sprendimai: bendras vartotojų prisijungimas, informacijos importas iš kitų KTU informacinių sistemų, rodiklių kaupimo ir atvaizdavimo sistema, bakalauro, magistranto ir doktoranto studijų keliai bei procesas, apklausų modulis integruotas su KTU sistemomis.

Panaudotos technologijos: PHP, CSS, HTML, MySQL, Oracle, JavaScript.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums
IT sprendimas universitetui

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums