Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

Autoaibė

el. parduotuvė

Atlikome šiuos darbus

+ Analizė

+ Prototipavimas

+ Dizainas

+ Programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

Sukurta elektroninė parduotuvė, kuri sinchronizuota su Microsoft Dynamics™ NAV ir TecDoc, integruoti Paypal ir mokejimai.lt atsiskaitymai. Taip pat, interneto svetainės dėka, buvo padidintas lankytojų srautas ir išaugo pardavimai per elektroninę parduotuvę. Buvo sukurta patogi prekių paieška, kurią galima vykdyti trimis būdais: pagal prekės apibūdinimą, pagal tiekėją bei pagal automobilį.
Projekto metu buvo sukurtas elektroninės parduotuvės interaktyvus prototipas, kuris parodo visą svetainės navigaciją, informacijos išdėstymo struktūrą ir funkcionalumą, įskaitant prekių paiešką, apsipirkimo žingsnius ir pan. 
Per pirmus 6 mėnesius nuo parduotuvės paleidimo lankytojų srautas padidėjo daugiau negu 5 kartus. Optimizuota paieškos sistemoms, todėl pagal dauguma raktažodžių svetainė yra TOP 5 Google pozicijose.
 
Panaudotos technologijos: PHP, MySQL, OpenCart, JavaScript, CSS, HTML.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums