Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

aGreatDay

Socialinis portalas

Atlikome šiuos darbus

+ Poreikio analizė

+ Prototipas

+ Prisitaikantis dizainas

+ Programavimas

+ Testavimas

+ Paleidimas

aGreatDay tikslas – žmonių svajones paversti realybe bei dalintis patirtimi ir įkvėpti žmones džiaugtis kitų sėkme. Šiam tikslui buvo sukurta internetinė platforma, kurioje yra suteikiama galimybė žmonėms įkelti video, aprašyti savo svajonę, nurodyti reikiamą biudžetą svajonės įgyvendinimui bei dalintis savo svajone su kitais. Taip pat, šis svajonių pildymo modelis yra paremtas Crowdfunding (minios investvimo) investavimo modeliu. Platformoje yra naudojama virtuali valiuta – širdutės. Žmonės, norėdami prisidėti prie svajonių išsipildymo, tačiau neturėdami galimybės įsigyti širdučių, gali jas gauti peržiūrėję arba pasidalinę reklamos kampanijomis.
Šioje internetinėje svetainėje yra naudojama Sendgrid naujienlaiškių Sistema bei atliktas sujungimas su mokėjimų sistema Payscout.
 
Panaudotos technologijos: HTML, CSS (LESS preprocesorius), JavaScript (jQuery), PHP (Yii karkasas), MySQL, Sendgrid naujienlaiškių sistema, sujungimas su mokėjimų sistema Payscout, Amazon web servisai.

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums

Susisiekite

Patiko sprendimas?

susisiekite: +370 685 46297 arba

parašykite mums