Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
LT
EN

2001
PRADĖJOME VEIKLĄ

15

metų patirtis

500+

projektų

100+

klientų

30

specialistų

VEIKLOS

KRYPTIS

INTERNETINIŲ SPRENDIMŲ

VERSLUI KŪRIMAS

Per visą įmonės veiklos laikotarpį įgyvendinome įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektus, nuo korporatyvinių interneto svetainių iki individualių ir specializuotų web sprendimų. Dirbame ne tik su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis, bet ir su JAV, Rusijoje, Baltarusijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje įsikūrusiomis įmonėmis. 

ILGALAIKIAI

KLIENTAI

TIKIME, KAD TIK PARTNERYSTĖ

GALI DUOTI PAČIUS GERIAUSIUS REZULTATUS.

Mes tikime, kad tik partnerystė ir bendradarbiavimas gali duoti pačius geriausius rezultatus. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su mūsų klientais, todėl visi darbai orientuoti į praktišką ir kokybišką įgyvendinimą, greitą poprojektinį aptarnavimą ir visapusišką pagalbą. Todėl su dauguma klientų dirbame jau ilgiau nei 3 metus ir toliau vystome abipusį bendradarbiavimą.